Práce doma.jpg

Přidat inzerát zdarma

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7922"
OPAEC.com Anglická společnost s českými kořeny hledá důsledné aktivní a komunikativní spolupracovníky. Záliba cestování výhodou. Přeškolíme Vás na terénní obchodníky s příjmem v eurech a librách.
Informace získáte na www.odpiky.cz
Životopis pošli na vojtech.hires@opaec.com . Každému bude odpovězeno.
Prosim o jakoukoliv domaci praci nebo o nabidky.Dekuji piduk.kralik@gmail.com
S Nimara Ad Share získáte reklamní prostor,pro vaši inzerci a bannery a ještě vyděláte!!! Připojit se můžete ZDARMA a vydělávat provize za doporučení až do 3 linie,bez toho,že by jste museli zaplatit jediný cent. http://www.nimaraadshare.com/index.php?ref=26
Hedam praci jakoskladnik,ridic vzv,stehovak,nejlepe Brandys n/Labem,Stara Boleslav,odp.prosim na piduk.kralik@gmail.com
Sedíte ZADARMO u počítače nebo Trávíte hodně ČASU na FACEBOOKU?
Tak VYDĚLÁVEJTE pomocí svého Počítače.
Stačí se zaregistrovat a stáhnou Aplikaci kterou si nainstalujete a pustíte a necháte běžet celý den.
Registrace Zdarma zde: https://cointellect.com/?code=94b30a45
Jste cílevědomí, aktivní, komunikativní a zajímáte se o zdravý životní styl? Pak hledáme právě Vás! Přijmeme do svého týmu 3 – 4 nové lidi. Jsme česká firma OKG, s.r.o. a pracujeme v oblasti zdraví a přírodní medicíny. Pracovní doba je flexibilní. Zaškolení, pomoc a podpora při práci je samozřejmostí. Začít lze při zaměstnání, studiu i mateřské dovolené.

Odpovědi zasílejte včetně životopisu na uvedený email. Do své odpovědi uvádějte jméno, věk a bydliště, jinak na Vaše odpovědi nebude brán zřetel.

Pracovní náplň:
- osobní a internetová komunikace se zákazníky
- organizace promo kampaní
- reklamní práce, ankety, letáky
- péče o zákazníky a vedení administrativní evidence
- zákaznický servis

Požadujeme:
- věk min. 20 let
- uživatelská znalost práce na PC
- přístup k internetu
- příjemné vystupování
- důvěryhodnost a schopnost komunikace s lidmi
- ochotu učit se novým věcem a poznávat nové lidi

Nabízíme:
- zázemí české stabilní a prosperující firmy
- práci na VČ (min. 10 hodin týdně) i HČ se smlouvou
- flexibilní pracovní dobu
- nástup ihned
- možnost profesního i finančního růstu
- motivující systém bonusů a osobního ohodnocení
- zaškolení zdarma
- podporu a pomoc týmu
- přivýdělek i trvalý příjem

Kontakt: romana.krejcova@email.cz

Požadujeme:

Nabízíme:

Hledáme aktivní lidi,kteří nechtějí pořád dokola zkoušet nové a nové projekty,ale hledají ten JEDEN,který by je naplňoval a poskytl vše,co očekávají.
Nabízíme vyřešení finančních záležitostí,velmi zajímavé příjmy,možnost pořízení nemovitosti bez zadlužování,dovolené ZDARMA v zajímavých destinacích..
Kolik znáte lidí,kteří potřebují bydlet a nedosáhnou na hypotéku?Kolik znáte dalších,kteří potřebují vyřešit dluhové pasti do kterých se dostali?
Sami si odpovězte-KOLIK? Pokud by se vám líbilo,jim i sobě pomoci-právě pro vás je naše nabídka určena.

Jednoduchý matrix 1x3 a opakovaný výdělek 120€ dává vydělat našim členům a zároveň jim otvírá cestu k vyšším výdělkům,pasivnímu příjmu,dovolené ZDARMA a získání vysněného bydlení...Každý volí svou cestu,my zvolili tu nejrychlejší variantu

Čím dříve se zaregistrujete a dáte vědět ostatním,tím větší náskok si uděláte.Buďte rychlejší!

Pokud Vás tato nabídka osloví a najdete tam prostor pro svou realizaci, kontaktujte mne, velmi rádi Vás uvítáme ve svém týmu.

Přeji hezký a úspěšný den. Irena Křížová Skype: kroul58
Hledáme obchodní zástupce. Spolupracujeme se známými cestovatelskými servery
www.kavarny.cz
www.vinarny.cz
www.rozhledny.cz
Bližší informace nabídky spolupráce najdete na www.opec.cz . Zájemci o spolupráci kontaktujte svou žádostí popř. životopisem personalni@opec.cz
Uděláme z Vás obchodního zástupce pro cestovatelské projekty.
Informace na www.23.cz
www.Kavarny.cz
www.Rozhledny.cz
www.Vinarny.cz
Nabízíme životní změnu, hodně cestování, vlastní příjem a benefity.
POKUD SI CHCETE KONEČNĚ ZAČÍT VYDĚLÁVAT PĚKNÉ PENÍZE,TAK JSTE TU SPRÁVNĚ,ROZJÍŽDÍ SE ZCELA NOVÝ PROJEKT A VY MUŽETE BÝT MEZI PRVNÍMI!
REGISTRACE ZCELA ZDARMA,VÝPLATA KAŽDÝ DRUHÝ DEN NA VAŠEM UČTU,PRÁCE,KTERÁ VÁS BUDE BAVIT A HLAVNĚ-OPRAVDU PĚKNÉ VÝDĚLKY,NEVÁHEJTE.
CELÁ ČR. Více na bodlinka33@email.cz
Mám zájem o info,prosím na adresu:slesing@seznam.cz
vendakourilova@seznam.cz
ROZŠIŘUJI SVŮJ OBCHODNÍ TÝM a proto hledám 5 nových kolegů, kteří chtějí pracovat v oblasti wellness (zdravý životní styl, správná výživa, sportovní výživa). Práci je možné vykonávat z domova po celé ČR na přivýdělek i kariérově; stačí chuť se učit novým věcem, telefon a připojení k internetu. Nerozhoduje vzdělání, zda jste v důchodu, student, či na MD. Jediná podmínka je být starší 18 let. Více na www.podnikejzdomova.cz/dobesova
Distributor bylinek
Dáváte přednost bylinkám před klasickou medicínou? Tak právě Vám nabízím spolupráci s českou společností, která se již 12 let zabývá distribucí produktů, které příznivě ovlivňují organismus s cílem podpory zdraví.
Pracujete z domova podle toho jak vám to vyhovuje. Proškolení a poradenství je samozřejmostí. Možnost profesionálního růstu. V případě zájmu Vám zašlu více informací.
Přivýdělek 5-10 000,- Kč
Náš rychle se rozvíjející tým potřebuje pomoc! Činnost je možné vykonávat z domu, ve volném čase, aniž byste ohrozili Vaše zaměstnání. Informace na 608 033 689
Nabízím smysluplnou práci z domova.
Chcete si přivydělat pár korun nebo pár set tisíc a ještě mít čas na děti nebo na své koníčky?
Nabízím Vám práci z domova, která Vám zabere několik hodin denně, stačí Vám uživatelské znalosti práce na počítači a chuť se do toho pustit.
Nabízím jednoduchý systém k vydělávání peněz na internetu.
Blog, link:
Kontaktujte mne a ptéjte se mne.
Nabízíme jednoduchou činnost vedenou z domova, plnění a nadepisování obálek, podmínky – pracovitost, spolehlivost, mírná zručnost, umění psát na počítači nebo úhledné písmo. Vše se smlouvou, práce dodávána samotným zaměstnavatelem počtou, stejnou cestou odebírána. Plat 5000 – 8000kč, které se vyplácí k 20. dni v měsíci na účet nebo šekem, jednou ročně vyplácena motivační odměna. Tato činnost je vhodná pro zaměstnané, maminky na mateřské dovolené či důchodce jako přilepšení k hlavnímu přijmu a pro nezaměstnané jako brigáda.
prosim o podrobné popsání činnosti
Prosim do emailu vendakourilova@seznam.cz
Jedná se o práci z domova přes počítač.
Možný přivídělek 600-3000Kč
v případě dotazů rady nebo pomoci měkontaktujte ivan.penca@seznam.cz
více info http://treasury.webnode.cz/ výdělky jsou od 600-5000 ale i více
o uvedené práce zájem mám ale na počítači nejsem žádný Mercedes,jestli to někdo semnou zkusí????? času na práci mám hodně. Štefan Tomič
Zdravím,nabízím skvělý,jednoduchý a hlavně ověřený on-line přivýdělek.Pro více informací použijte můj odkaz.

dobrý den,prosím o jakou práci se jedná,děkuji
O jakou praci de napiste na email vendakourilova@seznam.cz
Nabízím spolupráci s českou firmou, která se zaměřuje na zdravotní prevenci.
Jedná se o nenáročnou, jednoduchou práci z domova. Pracujete, kdy chcete a jak dlouho chcete. Zajímavé ohodnocení, žádné závazky, žádná rizika.
Tato práce je vhodná pro všechny kdo si chtějí přivydělat a nebo zabezpečit do budoucnosti. Jedinou podmínko je být starší 18 let. Pokud máte zájem, napište si o informace na e-mail: jimapo@seznam.cz
dobrý den Jitko,o jakou práci jde? Děkuji
Česká společnost Obchody levně hledá obchodníky, administrátory pro své internetové obchody.
Staňte se administrátorem vlastního eshopu a prodávejte kvalitní české výrobky.
Podmínkou je uživatelská znalost práce na počítači a připojení k internetu. Bližší informace na telefonu 702 289 157
Dobrý den. Mohu poprosit více informací k této práci? Děkuji Suchomelová
Email: stekrepami@seznam.cz
Hledáme schopné a pracovité lidi pro dlouhodobou spolupráci. Jedná se o administrativní a SEO podporu e-shopů. Vyžadujeme uživatelskou znalost PC a připojení k internetu.Proškolíme Vás v jednoduché editaci webových stránek a e-shopů.TEL +420 734 428 448
Práce spočívá v tvorbě a následné editaci vlastního E-shopu, na kterém prodáváte vybraný produkt. Zboží nenakupujete, nebalíte ani neposíláte konečnému zákazníkovi. Objednávku pouze přepošlete emailem, z čehož získáte provizi. Nabízíme na výběr z 10 produktů, které se na internetu prodávají nejvíce. Čím dál více lidí obchoduje přes internet. Množství kupujících roste geometrickou řadou. Pokud se tedy chcete zúčastnit trendu dnešní doby, aktivně se zapojit do rostoucího internetového zprostředkování prodeje a vydělat si tím velmi slušné peníze , TEL :775 410 784 Email vokralova.eshop@seznam.cz
26.10.2015 20:03:33
gunar.julius
Vydělávejte s námi na internetových E-shopech Obchody levně.png
Obchody levně.png
Služby a řemesla Obchody levně  mm.jpg
Reklama u nás obchody levně.png
Name
Comment
Or visit this link or this one