Práce doma.jpg

Přidat inzerát zdarma

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6267"
Omlouvám se za to, že вмешиваюсь... mám podobný situace. Je možné diskutovat. smiley
Doom games free download
Mýlíte. Jsem si jistý. Mohu to dokázat. Napište mi do PM. :-!
Server mount and blade warband
Dobrý den,
shcáním práci na doma bez vstupních poplatků a investic. Prosím žádný multilevl ani prodej kosmetiky. Předem děkuji za nabídky. Mail: martulinka@centrum.cz
Jste cílevědomí, aktivní, komunikativní a zajímáte se o zdravý životní styl? Pak hledáme právě Vás! Přijmeme do svého týmu 3 – 4 nové lidi. Jsme česká firma OKG, s.r.o. a pracujeme v oblasti zdraví a přírodní medicíny. Pracovní doba je flexibilní. Zaškolení, pomoc a podpora při práci je samozřejmostí. Začít lze při zaměstnání, studiu i mateřské dovolené.

Odpovědi zasílejte včetně životopisu na uvedený email. Do své odpovědi uvádějte jméno, věk a bydliště, jinak na Vaše odpovědi nebude brán zřetel.

Pracovní náplň:
- osobní a internetová komunikace se zákazníky
- organizace promo kampaní
- reklamní práce, ankety, letáky
- péče o zákazníky a vedení administrativní evidence
- zákaznický servis

Požadujeme:
- věk min. 20 let
- uživatelská znalost práce na PC
- přístup k internetu
- příjemné vystupování
- důvěryhodnost a schopnost komunikace s lidmi
- ochotu učit se novým věcem a poznávat nové lidi

Nabízíme:
- zázemí české stabilní a prosperující firmy
- práci na VČ (min. 10 hodin týdně) i HČ se smlouvou
- flexibilní pracovní dobu
- nástup ihned
- možnost profesního i finančního růstu
- motivující systém bonusů a osobního ohodnocení
- zaškolení zdarma
- podporu a pomoc týmu
- přivýdělek i trvalý příjem

Kontakt: romana.krejcova@email.cz
Česká firma hledá vážné zájemce na práci z domova. Práce na smlouvu bez poplatků předem. Jedna z mála prací již 10 let na trhu v oboru domácích prací. Až 62 různých pracovních nabídek, výroba hraček atd. Info: david.cross@atlas.cz
Dobrý den,

tímto reaguji na Váš inzerát, který mě zaujal a prosím o sdělení dalších informací. Můj e-mail je 08rauli@seznam.cz

Děkuji a přeji hezký den.
Dobrý den, hledám práci na doma . Jsem z Výprachtic okres Ústí nad Orlicí.
Prosím nezasílejte mi nabídky, které jsou podmíněny objednávkou a následně zaplacením dodejem materiálu. Mail: martulinka@centrum.cz
Jeden z mála opravdu stabilních a bezproblémových programů (od roku 2009). Výplaty každý den, vynikající strategie, průhledný systém. Veškeré info na webu. Rozhodněte se sami, zda se zapojíte a začnete vydělávat společně s námi.
www.mx-new.webnode.cz
KONEČNĚ PRÁCE,KTERÁ ZA TO STOJÍ,REGISTRACE ZCELA ZDARMA,VÝPLATA KAŽDÝ DRUHÝ DEN.VÍCE NA bodlinka33@email.cz
Dobry den,hledam jakoukoliv domaci praci,jen seriozni nabídky,zadne placeni předem.Muze byt i se smlouvou,ne kosmetika.Dekuji
Dobrý den,mohu Vám nabídnout pracovní příležitost bez vstupních investic,pokud máte zájem o více informací,ozvěte se,s pozdravem Dana
mam zajem o vasi nabidku.jana
Dobrý den hledám na doma přivýdělek(kompletaci) jen seriozně né podvod.Děkuji
Dobrý den, měla bych zájem o domácí práci plnění obálek jen seriozně žádný podvod. Děkuji
Nabízíme výdělek spolehlivým, cílevědomým a svědomitým zájemcům o spolupráci na jednom z největších českých internetovým projektů. Neslibujeme rychlé zbohatnutí bez práce, ale dlouhodobí příjem z vlastního e-shopu. Nenabízíme ani pronájem e-shopu z měsíčním či ročním poplatkem. Nabízíme práci na vlastním e-shopu s plnou podporou. Školení a konzultace jsou samozřejmostí. Ze začátku je tato práce vhodná i jako přivýdělek. Nejste omezeni věkem ani zkušenostmi. Rádi v našich řadách přivítáme absolventy i maminky na MD. TEL 776 204 327 Email obchodylevnepisek@seznam.cz
Dobrý den do vašeho projektu je nutno získat mnoho lidí.V podobných projektech jsem též zapojena, tak vím přesně kolik je nutno získat.
Přidejte se k nám do Harika Travel.U nás potřebujete získat pouze 2 členy,kteří samozřejmě budou vaši síť též rozšiřovat.Garantuji Vám,že do roka vyděláte 3,5mil. korun a pokud né,vrátím Vám Vám počáteční vklad.
On-line prezentace je v neděli 20.10. v 20:00 hod. V případě zájmu pošlu link.

S pozdravem a přeji Vám pevné zdraví, mnoho spokojených klientů a samozřejmě vydělaných peněz s firmou .....
Křížová & Oulovský 777678191
19.03.2016 08:55:12
gunar.julius
Vydělávejte s námi na internetových E-shopech Obchody levně.png
Obchody levně.png
Služby a řemesla Obchody levně  mm.jpg
Reklama u nás obchody levně.png
Name
Comment
Or visit this link or this one